Gru
19

PÓŁKOLONIE ZIMOWE Ferie 2018 Olsztyn półzimowisko dla dzieci

Czy da się pogodzić niesamowitą zabawę z nauką? TAK! Na naszych półkoloniach dzieci nie zauważają, że uczą się angielskiego.

W trakcie zajęć wykonujemy różne aktywności: plastyczne, ruchowe, eksperymenty, majsterka - a wszystko to po angielsku. Jeśli macie obawy czy poziom językowy dziecka jest wystarczający, to niepotrzebnie - wszystkie zajęcia prowadzone są w duchu "nauka poprzez działanie". Dzięki temu dzieci bez problemów podążają za lektorką. Dzieci, oprócz słownictwa na zajęciach, uczą się zwrotów przydatnych w codziennym funkcjonowaniu - np. po angielsku proszą o podanie picia czy widelca przy stole podczas obiadu. Jest to jednocześnie nauka i zabawa - angielski poprzez działanie. Dzieci będą miały również zajęcia prowadzone przez Native Speakera z Ameryki.

Codziennie wychodzimy ze szkoły i wybieramy się w rozmaite miejsca. W programie zawarte są różne wycieczki - do planetarium, kina, do parku trampolin, na łyżwy, do teatru lalek, na kulig czy na grę terenową.

Jak wygląda standardowy dzień półzimowiska?
7.20 - 8.00 - schodzenie się dzieci, zabawy własne, gry planszowe
8.00 - 9.30 - zajęcia poranne w języku angielskim
9.30 - 10.00 - przerwa (drugie śniadanie)
10.00 - 12.00 - zajęcia przedpołudniowe w języku angielskim
12.00 - 12.30 - obiad
12.30 - 15.30 - wyjście
15.30 - 16.30 - ciepła herbata, podwieczorek, zabawy własne (udostępniamy dzieciom gry językowe)

Prowadzimy codzienną fotorelację z naszych aktywności. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z ostatnich półkolonii letnich:

Na półkolonie językowe zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat w czasie ferii zimowych.

CENA:
450 zł/ turnus

CENA PROMOCYJNA:
425 zł/turnus
* przy wczesnych zapisach do 05.01 (piątek)
* dla uczniów Leader School
* dla rodzeństwa

Warunkiem zapisu dziecka na półkolonie jest podpisanie umowy i wpłacenie zadatku 100 zł.
Ilość miejsc w każdym turnusie ograniczona (maksymalnie 15 osób)

Cena obejmuje: ciekawe zajęcia językowe prowadzone przez lektorów na co dzień pracujących z dziećmi wraz z wszystkimi materiałami, bilety na wszystkie wyjścia, codziennie przekąski na drugie śniadanie i podwieczorek oraz obiad w formie cateringu , stały dostęp do wody oraz herbaty, ubezpieczenie - wszystko co potrzebne do bezpiecznej i ciekawej zabawy:)