ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ NASZYCH METOD

Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

WSZYSTKIE DZIECI ZAPRASZAM NA ANGIELSKI METODĄ
LEO ENGLISH


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Zosia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

METODA EFEKTYWNEJ NAUKI
ortografia, koncentracja, pamięć, notowanie, matematyka


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Janek

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ METODY BLS

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy

Monika Dobrzyńska

Właścicielka szkoły, lektorka metody LEO ENGLISH oraz metody BLS - Nauczanie to moja pasja - potrafię godzinami poszukiwać nowych rozwiązań i pomysłów na zajęcia, staram się aby wszystkie moje lekcje były ciekawe i rozwijające, a także wspieram metodycznie lektorów w szkole. Studiowałam Edukację Elementarną z językiem angielskim na UAM, kontynuując później ścieżkę pedagogiczną na UG oraz filologię angielską w Olsztynie; Poza nauczaniem jestem także instruktorką harcerską, czemu zawdzięczam wiele pomysłów na wydarzenia w szkole.

Adrianna Klimas

LEKTORKA LEO ENGLISH - nauczycielka języka angielskiego, absolwentka filologii angielskiej, uwielbia język angielski, z zaangażowaniem i pasją uczy angielskiego osoby w różnym wieku oraz nieustannie doskonali się w tej dziedzinie. Dzieci ją uwielbiają. W wolnych chwilach szydełkuje, szyje, jeździ na rowerze i łyżwach albo spędza czas z książką.

Dominika Kotuła

LEKTORKA METODY BLS - oprócz filologii angielskiej, studiowała także filologię polską; jest niezwykle kreatywna, dzięki czemu jej zajęcia nigdy nie są nudne. Osoba, która przez cały czas uśmiecha się promiennie - sprawia, że nikt nie boi się angielskiego. Zajęcia metodą BLS doprowadziła do poziomu mistrzowskiego.

Sława Barczewska

LEKTORKA METODY BLS- osoba bardzo życzliwa i nawiązująca świetny kontakt z dziećmi, absolwentka filologii angielskiej ze specjalnością nauczycielską na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie. Języki obce, alfabety i kultura popularna od zawsze grały ważną rolę w jej życiu, jednak to język angielski jest jej największą pasją, którą teraz stara się dzielić z innymi. Podczas zajęć stawia na przyjazną atmosferę, która gwarantuje owocną współpracę. Aby osiągnąć sukces w nauce języka obcego, motywuje swoich uczniów do praktyki języka podczas wykonywania prostych czynności dnia codziennego.

Joanna Połonczyk

Привет! Mam na imię Asia. Uczę języka rosyjskiego, mam wrażenie, od zawsze. Pasję do Rosji i języka odkryłam w wieku 10 lat. I ta miłość trwa nieprzerwanie do dziś. Ukończyłam filologię wschodniosłowiańską na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w 2005 roku.
Uczę dzieci, młodzież i dorosłych. Przygotowuję do egzaminów, konwersuję, zarażam miłością do języka i kultury. Na zajęciach śpiewamy, gramy w gry językowe, planszowe i wszelkie inne, pijemy herbatę z samowara. Uwielbiam banię, fenomenalne pielmieni i rosyjską duszę.
Jestem terapeutą terapii pedagogicznej oraz animatorem.
Prywatnie mama, amatorka rowerowych wycieczek, spontanicznych podróży, teatru i wszelkiej literatury.

Marta Guściora

TRENERKA LEO MANIAK - osoba niezwykle żywiołowa i rzetelna. Teatrolog i polonistka (absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego), instruktorka teatralna, terapeutka, animatorka kultury oraz trenerka technik efektywnego uczenia się.
W 2013 roku uzyskała licencję trenerską na nauczanie wg metody Leo Maniak (program efektywnego nauczania ortografii, czytania, zapamiętywania i notowania oraz trening twórczego i logicznego myślenia), szkoląc się w Centrum Technologii Edukacyjnych w Łodzi, m.in. pod kierunkiem eksperta od technik pamięciowych, Marka Szurawskiego.
Od wielu lat prowadzi warsztaty teatralne dla dzieci i dorosłych.

Josh Kelly

Josh oprócz kursu nauczycielskiego ukończył szkolenie metody BLS, jest osobą bardzo otwartą i pomysłową. Pracuje głównie z młodzieżą i dorosłymi, jednak potrafi także zaangażować najmłodszych do inspirującej zabawy. Tak mówi sam o sobie: I am from the city of Memphis, located in the state of Tennessee in the United States. I received a Bachelor of Fine Arts degree in 2006 from Memphis College of Art. I also completed 100 hours of teacher-certification with the TEFL/TESOL program in the US before coming to Olsztyn. My hobbies include drawing (artwork) and studying languages.

Patryk Narbut

LEKTOR LEO-ENGLISH – jest osobą bardzo przyjazną i otwartą. Bardzo łatwo nawiązuje kontakt zarówno z dziećmi jak i z młodzieżą. Świetnie odnajduje się w towarzystwie młodych uczniów oraz aktywnie angażuje się w różnego rodzaju gry i zabawy językowe. Nie szczędzi również głosu przy śpiewaniu angielskich piosenek. Jest osobą kreatywną i dba o to, aby zajęcia nigdy nie były nudne. Dusza artystyczna, poza pasją do nauczania w wolnych chwilach zajmuje się muzyką. Przez wiele lat rozwijał język mieszkając w Anglii oraz jest absolwentem uczelni wyższej BIMM w Londynie na wydziale Produkcja Muzyczna.

Magdalena Kozakiewicz

Pasjonatka kultury i języka włoskiego. Z wykształcenia jest śpiewakiem operowym, a pracując w zagranicznych teatrach w głównie włoskojęzycznym składzie świetnie opanowała wcześniej zgłębiany podczas studiów język włoski. Jest osobą bardzo kreatywną i uwielbiającą zarażać swoją pasją. Długoletnie doświadczenie działalności harcerskiej pozwoliło jej rozwinąć silną świadomość metodyczną. Dzielenie się swoimi umiejętnościami i obserwowanie efektów jej pracy jest dla niej źródłem ogromnej satysfakcji.

Justyna Cwalińska

LEKTORKA LEOENGLISH – absolwentka filologii angielskiej ze specjalnością nauczycielską na UWM w Olsztynie i nauczycielka angielskiego w przedszkolu. Poza angielskim jej pasją jest muzyka - śpiewa w zespole wokalnym ProForma oraz w kwartecie jazzowym MC Kwadrat. Jest cierpliwą i kreatywną osobą, która podchodzi do nauczania z zaangażowaniem i entuzjazmem.

Natalia Pieńcioszko

Jest lektorką metody LEO ENGLISH. Ukończyła filologię angielską ze specjalnością nauczycielską na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Poza pracą w Leader School, uczy również angielskiego w przedszkolu, co sprawia, że nie ma problemu z nawiązaniem dobrego kontaktu z młodszymi, jak i starszymi dziećmi. Jest osobą cierpliwą, uśmiechniętą oraz kreatywną, a największą przyjemność sprawia jej obserwowanie postępu Uczniów w przyswajaniu języka.

Anna Surowiecka

Jest lektorką metody LEO ENGLISH. Ukończyła filologię angielską ze specjalnością tłumaczeniową. Jest osobą cierpliwą, pomocną, życzliwą oraz wiecznie uśmiechniętą. Największą przyjemność czerpie z postępu w przyswajaniu języka angielskiego u mniejszych, jak i większych dzieci :) Uwielbia otaczający ją świat, a wolne chwile spędza w kuchni... :)

Bernadetta Kisiel

Ukończyła filologię angielską z technologią informacyjną na PWSIiP - Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości. Obecnie kontynuuje studia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, aby poszerzyć swoją wiedzę, którą pragnie wykorzystać w pracy z podopiecznymi. Ma wieloletnie doświadczenie pracy z dziećmi. Chętnie wykorzystuje różne środki multimedialne podczas zajęć. Podczas pracy stawia głównie na dobrą atmosferę oraz zabawę dzięki, której nauka staje się dużo bardziej przystępna i przyjemna. W wolnych chwilach uwielbia podróżować, czytać książki oraz aktywnie spędzać czas.