ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ NASZYCH METOD

Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

WSZYSTKIE DZIECI ZAPRASZAM NA ANGIELSKI METODĄ
LEO ENGLISH


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Zosia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

METODA EFEKTYWNEJ NAUKI
ortografia, koncentracja, pamięć, notowanie, matematyka


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Janek

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ METODY BLS

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy

Monika Dobrzyńska

Właścicielka szkoły, lektorka metody LEO ENGLISH oraz metody BLS - Nauczanie to moja pasja - potrafię godzinami poszukiwać nowych rozwiązań i pomysłów na zajęcia, staram się aby wszystkie moje lekcje były ciekawe i rozwijające, a także wspieram metodycznie lektorów w szkole. Studiowałam Edukację Elementarną z językiem angielskim na UAM, kontynuując później ścieżkę pedagogiczną na UG oraz filologię angielską w Olsztynie; Poza nauczaniem jestem także instruktorką harcerską, czemu zawdzięczam wiele pomysłów na wydarzenia w szkole.

Adrianna Klimas

LEKTORKA LEO ENGLISH - nauczycielka języka angielskiego, absolwentka filologii angielskiej, uwielbia język angielski, z zaangażowaniem i pasją uczy angielskiego osoby w różnym wieku oraz nieustannie doskonali się w tej dziedzinie. Dzieci ją uwielbiają. W wolnych chwilach szydełkuje, szyje, jeździ na rowerze i łyżwach albo spędza czas z książką.

Barbara Sidor

LEKTORKA LEO-ENGLISH - jest niezwykle kreatywna i pełna energii, każde kolejne zajęcia prowadzone przez nią to niezwykła przygoda. Posiada dyplom licencjata filologii angielskiej. Poza językiem angielskim jej nieodłączną pasją jest teatr dramatyczny, w ramach którego jako aktorka amatorka uczestniczyła w wielu projektach promujących rozwój niezależnych młodych artystów z Olsztyna i okolic. Jako osoba komunikatywna i zarazem energiczna świetnie odnajduje się w pracy z grupą i potrafi ją skutecznie mobilizować do wspólnych działań.

Dominika Kotuła

LEKTORKA METODY BLS - oprócz filologii angielskiej, studiowała także filologię polską; jest niezwykle kreatywna, dzięki czemu jej zajęcia nigdy nie są nudne. Osoba, która przez cały czas uśmiecha się promiennie - sprawia, że nikt nie boi się angielskiego. Zajęcia metodą BLS doprowadziła do poziomu mistrzowskiego.

Sława Barczewska

LEKTORKA METODY BLS- osoba bardzo życzliwa i nawiązująca świetny kontakt z dziećmi, absolwentka filologii angielskiej ze specjalnością nauczycielską na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie. Języki obce, alfabety i kultura popularna od zawsze grały ważną rolę w jej życiu, jednak to język angielski jest jej największą pasją, którą teraz stara się dzielić z innymi. Podczas zajęć stawia na przyjazną atmosferę, która gwarantuje owocną współpracę. Aby osiągnąć sukces w nauce języka obcego, motywuje swoich uczniów do praktyki języka podczas wykonywania prostych czynności dnia codziennego.

Joanna Połonczyk

Привет! Mam na imię Asia. Uczę języka rosyjskiego, mam wrażenie, od zawsze. Pasję do Rosji i języka odkryłam w wieku 10 lat. I ta miłość trwa nieprzerwanie do dziś. Ukończyłam filologię wschodniosłowiańską na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w 2005 roku.
Uczę dzieci, młodzież i dorosłych. Przygotowuję do egzaminów, konwersuję, zarażam miłością do języka i kultury. Na zajęciach śpiewamy, gramy w gry językowe, planszowe i wszelkie inne, pijemy herbatę z samowara. Uwielbiam banię, fenomenalne pielmieni i rosyjską duszę.
Jestem terapeutą terapii pedagogicznej oraz animatorem.
Prywatnie mama, amatorka rowerowych wycieczek, spontanicznych podróży, teatru i wszelkiej literatury.

Marta Guściora

TRENERKA LEO MANIAK - osoba niezwykle żywiołowa i rzetelna. Teatrolog i polonistka (absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego), instruktorka teatralna, terapeutka, animatorka kultury oraz trenerka technik efektywnego uczenia się.
W 2013 roku uzyskała licencję trenerską na nauczanie wg metody Leo Maniak (program efektywnego nauczania ortografii, czytania, zapamiętywania i notowania oraz trening twórczego i logicznego myślenia), szkoląc się w Centrum Technologii Edukacyjnych w Łodzi, m.in. pod kierunkiem eksperta od technik pamięciowych, Marka Szurawskiego.
Od wielu lat prowadzi warsztaty teatralne dla dzieci i dorosłych.

Josh Kelly

Josh oprócz kursu nauczycielskiego ukończył szkolenie metody BLS, jest osobą bardzo otwartą i pomysłową. Pracuje głównie z młodzieżą i dorosłymi, jednak potrafi także zaangażować najmłodszych do inspirującej zabawy. Tak mówi sam o sobie: I am from the city of Memphis, located in the state of Tennessee in the United States. I received a Bachelor of Fine Arts degree in 2006 from Memphis College of Art. I also completed 100 hours of teacher-certification with the TEFL/TESOL program in the US before coming to Olsztyn. My hobbies include drawing (artwork) and studying languages.

Katarzyna Dąbrowska

LEKTORKA LEO-ENGLISH - Kiedy byłam na początku swojej drogi poznawania języka angielskiego i kiedy chwilami było mi 'pod górkę', wyobrażałam sobie, jak by to było, gdybym nie znała żadnego języka i nie mogła wyrazić tego, co czuję, chcę, potrzebuję, opisać tego, co widzę. Zaczęłam traktować znajomość angielskiego jak jeszcze jeden zmysł, bez którego nie można się obejść. Z czasem zrozumiałam też, że to nie tylko wiedza, a przede wszystkim - wolność i otwarte drzwi do poznawania świata, innych ludzi, a szczególnie siebie w znacznie szerszym kontekście.

Metoda Leo English zafascynowała mnie od samego początku, jest dla mnie swego rodzaju odkryciem. Uwielbiam w niej to, że wprowadza dziecko w język w sposób naturalny czy wręcz - oczywisty. To niesamowite jak dziecko zaczyna rozumieć i poprawnie reagować na obcy język zanim wypowie w nim swoje pierwsze słowo.