Metoda Leo English i robot EMYS
zafascynują dzieci językiem angielskim!


Metoda Leo English, Metoda Leo Maniak, Metoda BLS


Angielski dla dzieci Metodą Leo English
od 2 do 12 roku życia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


Efektywna nauka Metodą Leo Maniak - ortografia, sprawne czytanie i notowanie, pamięć, matematyka, koncentracja

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


Metoda BLS - uczy mówić!

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy

Patryk Narbut

Właściciel szkoły, lektor metod LEOENGLISH i BLS - jest osobą bardzo przyjazną i otwartą. Bardzo łatwo nawiązuje kontakt zarówno z dziećmi jak i z młodzieżą. Świetnie odnajduje się w towarzystwie młodych uczniów oraz aktywnie angażuje się w różnego rodzaju gry i zabawy językowe. Nie szczędzi również głosu przy śpiewaniu angielskich piosenek. Jest osobą kreatywną i dba o to, aby zajęcia nigdy nie były nudne. Dusza artystyczna, poza pasją do nauczania w wolnych chwilach zajmuje się muzyką. Przez wiele lat rozwijał język mieszkając w Anglii oraz jest absolwentem uczelni wyższej BIMM w Londynie na wydziale Produkcja Muzyczna.

Sława Barczewska

Lektorka metod LEOENGLISH i BLS, ale również egzaminatorka TELC. To osoba bardzo życzliwa i nawiązująca świetny kontakt z uczniami, absolwentka filologii angielskiej ze specjalnością nauczycielską na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie. Języki obce, alfabety i kultura popularna od zawsze grały ważną rolę w jej życiu, jednak to język angielski jest jej największą pasją, którą teraz stara się dzielić z innymi. Podczas zajęć stawia na przyjazną atmosferę, która gwarantuje owocną współpracę. Aby osiągnąć sukces w nauce języka obcego, motywuje swoich uczniów do praktyki języka podczas wykonywania prostych czynności dnia codziennego.

Dominika Kotuła

Lektorka metod LEOENGLISH i BLS, a także egzaminatorka TELC. Oprócz filologii angielskiej, studiowała także filologię polską; jest niezwykle kreatywna, dzięki czemu jej zajęcia nigdy nie są nudne. Osoba, która przez cały czas uśmiecha się promiennie - sprawia, że nikt nie boi się angielskiego. Zajęcia metodą BLS doprowadziła do poziomu mistrzowskiego.

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH