Tylko w Leader School!

Robot EMYS uczy
metodą Leo English


Metoda Leo English, Metoda Leo Maniak, Metoda BLS


Angielski dla dzieci Metodą Leo English
od 2 do 12 roku życia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


Efektywna nauka Metodą Leo Maniak - ortografia, sprawne czytanie i notowanie, pamięć, matematyka, koncentracja

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


Metoda BLS - uczy mówić!

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy

Patryk Narbut

Właściciel szkoły, lektor metod LEOENGLISH i BLS - jest osobą bardzo przyjazną i otwartą. Bardzo łatwo nawiązuje kontakt zarówno z dziećmi jak i z młodzieżą. Świetnie odnajduje się w towarzystwie młodych uczniów oraz aktywnie angażuje się w różnego rodzaju gry i zabawy językowe. Nie szczędzi również głosu przy śpiewaniu angielskich piosenek. Jest osobą kreatywną i dba o to, aby zajęcia nigdy nie były nudne. Dusza artystyczna, poza pasją do nauczania w wolnych chwilach zajmuje się muzyką. Przez wiele lat rozwijał język mieszkając w Anglii oraz jest absolwentem uczelni wyższej BIMM w Londynie na wydziale Produkcja Muzyczna.

Sława Barczewska

Lektorka metod LEOENGLISH i BLS, ale również egzaminatorka TELC. To osoba bardzo życzliwa i nawiązująca świetny kontakt z uczniami, absolwentka filologii angielskiej ze specjalnością nauczycielską na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie. Języki obce, alfabety i kultura popularna od zawsze grały ważną rolę w jej życiu, jednak to język angielski jest jej największą pasją, którą teraz stara się dzielić z innymi. Podczas zajęć stawia na przyjazną atmosferę, która gwarantuje owocną współpracę. Aby osiągnąć sukces w nauce języka obcego, motywuje swoich uczniów do praktyki języka podczas wykonywania prostych czynności dnia codziennego.

Dominika Kotuła

Lektorka metod LEOENGLISH i BLS, a także egzaminatorka TELC. Oprócz filologii angielskiej, studiowała także filologię polską; jest niezwykle kreatywna, dzięki czemu jej zajęcia nigdy nie są nudne. Osoba, która przez cały czas uśmiecha się promiennie - sprawia, że nikt nie boi się angielskiego. Zajęcia metodą BLS doprowadziła do poziomu mistrzowskiego.

Josh Kelly

Josh oprócz kursu nauczycielskiego ukończył szkolenie metody BLS. Jest osobą bardzo otwartą i pomysłową. Pracuje głównie z młodzieżą i dorosłymi, jednak potrafi także zaangażować najmłodszych do inspirującej zabawy. Kilka słów o doświadczeniu Josha: "I am from the city of Memphis, located in the state of Tennessee in the United States. I received a Bachelor of Fine Arts degree in 2006 from Memphis College of Art. I also completed 100 hours of teacher-certification with the TEFL/TESOL program in the US before coming to Olsztyn. My hobbies include drawing (artwork) and studying languages."

Marta Guściora

Trenerka LEO MANIAK - osoba niezwykle żywiołowa i rzetelna. Teatrolog i polonistka (absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego), instruktorka teatralna, terapeutka, animatorka kultury oraz trenerka technik efektywnego uczenia się. W 2013 roku uzyskała licencję trenerską na nauczanie wg metody Leo Maniak (program efektywnego nauczania ortografii, czytania, zapamiętywania i notowania oraz trening twórczego i logicznego myślenia), szkoląc się w Centrum Technologii Edukacyjnych w Łodzi, m.in. pod kierunkiem eksperta od technik pamięciowych, Marka Szurawskiego. Od wielu lat prowadzi warsztaty teatralne dla dzieci i dorosłych.

Anna Surowiecka

Lektorka metody LEOENGLISH i BLS. Ukończyła filologię angielską ze specjalnością tłumaczeniową an Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Jest osobą cierpliwą, pomocną, życzliwą oraz wiecznie uśmiechniętą. Największą przyjemność czerpie z postępu w przyswajaniu języka angielskiego u mniejszych, jak i większych dzieci. Wolne chwile najchętniej spędza w kuchni.

Bernadetta Kisiel

Lektorka metod LEOENGLISH i BLS. Ukończyła filologię angielską z technologią informacyjną na PWSIiP w Łomży. Obecnie kontynuuje studia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, aby poszerzyć swoją wiedzę, którą pragnie wykorzystać w pracy z podopiecznymi. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Chętnie wykorzystuje różne środki multimedialne podczas zajęć. Podczas pracy stawia głównie na dobrą atmosferę oraz zabawę, dzięki której nauka staje się dużo bardziej przystępna i przyjemna. W wolnych chwilach uwielbia podróżować, czytać książki oraz aktywnie spędzać czas.

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH